Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Koltuklarımız, evimizin/yaşam alanlarımızın en vazgeçilmez ürünlerinden birisidir. Çoğu zaman estetik zevkimizi yansıttığı gibi rahat bir hayatın da vazgeçilmezidir koltuklar. Düşünün gün boyu çalıştınız, yoruldunuz ve günün yorgunluğunu atmak, stresten kurtulmak, rahat bir nefes almak için kendinizi eve attınız. Oturma odanıza girdiğinizde sizi karşılayan tertemiz oturma grubunuz, daha kapıdan girer girmez size rahat bir nefes aldırıyor. Derin bir nefes alıyorsunuz ve evinizin huzurunu, rahatlığın keyfini hissediyorsunuz. Hele bir de kendinizi tertemiz, mis gibi kokan, rahatlığımızın vazgeçilmezi olan güzelim koltuklarımızın üzerine attığımızda…

Evet hayal etmesi bile o kadar güzel ve dinlendirici ki. Gördüğünüz gibi belki farkında bile değiliz ama koltuklarımız hayatımızın en vazgeçilmez eşyalarından biri. Peki yukarıda anlattığım manzarayı bir de şöyle düşünsek. Gün boyu yorulmuşuz. Sonra da evimize gelmişiz. Oturma odasının kapısını açtığımızda bizi öyle bir manzara karşılıyor ki… Koltuklara oturmayı istemiyoruz bile. Üzerine dökülen çay kahve lekeleri gözümüze çarpıyor, çocukların oyun oynarken attığı çizikler ve dökülen kalıntılar zihnimizi rahatsız etmeye başlıyor. Ama biz eve dinlenmeye, rahatlamaya, nefes almaya gelmiştik. Ertesi gün dinç ve zinde şekilde kalkacak ve işimize gidecektik. Hayatta başarılı olmak için koşturmaya devam edecektik. Ama… Daha evimize gelince zihnimizi boşaltamıyor, dinlenemiyoruz bile. Koltuklarımızı, çok basit eşyalar gibi algılayabiliriz ama aslında öyle olmadıklarını hepimiz biliyoruz. Hayatımıza derinlemesine etki eden eşyalarımızın başında gelmektedirler. Bu yüzden koltuklarımıza özen göstermemiz ve onları temizlemek gibi düzenli bakımlarını yapmamız bizim için çok önemlidir.

Koltuklarımız da diğer tüm eşyalarımız gibi zaman içerisinde kirlenmektedir. Bu kirleri düzenli olarak temizlemek, koltuklarımızı yaşam alanlarımıza yakışır halde tutmamız, bizim hayat standardımızı doğrudan etkilemektedir.

Peki Ne Yapmamız Gerekiyor?

Elbette günlük temizliğe dikkat etmek, odalarımızı sık sık süpürmek ve temizlemek yapacaklarımızın başında gelmektedir. Bununla birlikte derinlemesine koltuk yıkama işlemi de yılda iki defa yapmamız gereken bir ihtiyaçtır. Ancak koltuk yıkamak kolay bir işlem değildir. Profesyonel ekipman ve ustalık gerektirir. Bu yüzden profesyonel hizmet almak en doğru seçim olacaktır. Denizli Koltuk Yıkama hizmeti konusunda, Denizli Marka Halı Yıkama olarak  biz, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Marka Halı Yıkama Nasıl Bir Koltuk Yıkama Hizmeti Sunuyor?

Profesyonel koltuk yıkama hizmeti almak istediğinizde, ekibimizden bir arkadaşımız koltuk yıkama ekipmanları ile birlikte evinize geliyor. Yıkatmak istediğiniz koltuklarınızın bulunduğu odayı uygun hale getiriyor ve koltuk temizliği için özel temizleyiciler ile koltuklarınıza özel temizlik uygulamasına başlıyor. Koltuğunuza özel deterjanlar uygulandıktan sonra biraz bekleyerek lekelerin yumuşamasını sağlıyor. Ardından özel fırçalar ile profesyonel fırçalama işlemine başlıyor. Koltuğunuz tamamen fırçalandıktan ve kirler koltuğunuzdan ayrıldıktan sonra profesyonel koltuk yıkama makinesi ile koltuklarınız, su ve deterjandan tamamen arındırılıyor.

Makinelerimiz güçlü vakum gücüyle koltuklarınızı hem tertemiz yapar, hem de su ve deterjan kalmamasını sağlar. Daha sonra koltuklarınız kurumaya bırakılır. Koltuklarınızın tamamen kuruması 24 saati bulabilir. Koltuklar tamamen kuruduktan sonra rahat ve ferah bir evde yaşamanın keyfini sürmeye devam edebilirsiniz.

“Koltuklar estetik anlayışımızı ve hayat standartımızı yansıtan önemli objelerdir. Siz onlara bakarsanız, onlar da sizi rahat ettirir. Koltukalarınızı yıkamayı ihmal etmeyiniz.”

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Profesyonel Ekipmanlar: Aldığınız hizmet için en uygun ekipmanları kullanıyoruz.

Uzman Personel: İşinde uzman personeller ile çalışıyoruz.

Geniş Servis Ağı: Denizli Merkez İlçelerinin Her Yerinde Hizmetimiz Vardır.

Her zaman yanınızdayız.: 24/7 Sorularınıza Cevap Veriyoruz

Bizimle İletişime Geçin: 0538 620 53 20

Adres: Sümer, 2517. Sk. No:24, 20020 Merkezefendi/Denizli